Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

tata kazik

(1)
2009-01-26 19:40 | Edek
Chcę zwrócić uwagę na kardynalny błąd popełniony przez Panią Publicystkę Ewę Winnicką w ostatnim dodatku do tygodnika, mianowicie w wywiadzie z Kazikiem Staszewskim streszczając jego życiorys czytamy, że najnowsza płyta z grudnia 2008 roku pt. "Silny Kazik pod wezwaniem" oparta jest na piosenkach Stanisława Grzesiuka. Nic bardziej mylnego, oczywiście chodzi o Kazimierza Grześkowiaka, a płyta zawiera covery "Silnej grupy pod wezwaniem", którą Grześkowiak współtworzył.