Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Opór

(1)
Czy film Zwicka jest wymierzony przeciwko Polakom?
 • 2009-01-27 17:47 | alfredo

  Re: Opór

  " Pozostaje tylko pytanie, dlaczego nie zrobili tego filmu Polacy ".
  A po co się narażać? O Żydach, albo dobrze, albo wcale. Wszędzie, we wszystkich mediach.
  Sam film " Opór " to wielkie nieporozumienie. Wybrałem się na dramat wojenny, a obejrzałem film pełen patosu. Edward Zwick poszedł na skróty, o mijaniu się z " prawdą historyczną " szkoda pisać. Amerykanie ostatnimi czasy nie potrafią robić porządnych filmów historycznych.
  Wyniki frekwencji w USA, po wprowadzeniu " Defiance " do szerokiego rozpowszechniania
  są słabe. Po drugim weekendzie spadł z pierwszej dziesiątki.