Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezydent na haku

(2)
Decyzją sądu oddalony został wniosek o areszt i oskarżany o korupcję prezydent Sopotu Jacek Karnowski będzie odpowiadał z wolnej stopy. Nadal grozi mu 10 lat więzienia.
 • 2009-01-29 16:42 | boena

  Re: Prezydent na haku

  Oj coś mi się wydaje, że główni aktorzy tego "show" to dwuramienni i wszystko się zaczęło od kłótni w przelotnej lilaróżowej rodzinie. Awantury w tych związkach mają przebieg bardzo dramatyczny i niejednokrotnie kończą się tragicznie, a otoczenie jest do końca niezorientowane o co poszło. Wskazuje na to zwłaszcza początek afery: wielka zażyłość ( przyjaźń?) i nagle zupełnie bezsensowne wystąpienie blond cherubina z księżycowym oskarżeniem, narażenie własnej osoby na ostracyzm społeczny, niewykluczone, że i na odpowiedzialność karną. Tu grały emocje jak organy w pobliskiej Oliwie.
  Oczywiście, że znależli sie zaraz chętni do reżyserowania spektaklu, ale zdaje się, że talentu nie mieli. Dowody marniutkie, albo żadne i za niedługo przedstawienie zejdzie z afisza.
 • 2009-01-30 00:01 | normalniak

  Re: Prezydent na haku

  Kilka kadencji prezydenta Sopotu dało jemu niezbędne doświadczenia związane z unikaniem "min" wszelakich. Myślę że się wybroni - ale pytanie czy ktoś zajmie się oszczercami i "życzliwymi" by napiętnować ich podłość .