Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mitomani i maniacy

(5)
Emocje nakręcane wokół śmierci gen. Władysława Sikorskiego najlepiej pokazują, jak złe skutki daje mieszanie funkcji prokuratora i historyka.
 • 2009-01-29 21:54 | Janusz26b14

  Re: Mitomani i maniacy

  Dziwię się ,że przytaczane są wypowiedzi Baliszewskiego ,który dawno w środowisku został uznany za fantastę.Nad tym człowiekiem powinna być opuszczona zasłona milczenia.Bo przytaczanie opinii tego pana świadczy tylko o złej woli osoby która posługuje się tymi opiniami.To jest faktycznie maniak.
 • 2009-02-02 17:57 | nacki

  Mimo wszystko! Mimo wszystko,nie wyjaśniliśmy z Aliantami i naszymi "Polakami w Anglii" dlaczego Generał ,Premier i Wódz Naczelny został pochowany tylko w gatkach.
  Wojskowi - przykładający tak dużą wagę do munduru,Honoru,odznaczeń itd. w niewytłumaczalny sposób dopuścili się takiego wielkiego odstępstwa od Zwyczaju ujetego nawet w Przepisy!
  Dla wielu jest to niepojęte!
  Dla wielu jest dziwne pomijanie tego faktu!
  Ja też się dziwię,bo właśnie odkryliśmy "czarno na białym" skandaliczne okoliczności związane z Pogrzebem Generała!
 • 2009-02-04 09:52 | polr444

  Re: Mitomani i maniacy

  Platforma pada na koleJnych polach swej propagandy przed wyborczej z 2007 roku!!Ostatnio padła na NFZ, który miał byc podzielony na konkurujace oddziały(może Tusku planuje roszady dyrektorskie??) ale już nie słychac o zmianach.Podobnie będzie z IPN!!Tusku w proapgandzie jest dobry,gorzej z realzacją!!Co mu sie udało to szybko obsadzić rozbuchaną i nieruchawą biurkrację!!
 • 2009-02-04 21:00 | naski

  Platforma pada na koleJnych polach swej propagandy przed wyborczej z 2007 roku!!Ostatnio padła na NFZ,
  który miał byc podzielony na konkurujace oddziały(może Tusku planuje roszady dyrektorskie??) ale już nie
  słychac o zmianach.Podobnie będzie z IPN!!Tusku w proapgandzie jest dobry,gorzej z realzacją!!Co mu sie
  udało to szybko obsadzić rozbuchaną i nieruchawą biurkrację!!
  [/cytat]
  A tak konkretniej na temat?
 • 2011-05-07 20:25 | Maciej

  Re:Mitomani i maniacy

  Cóż, każdego kto wygłasza niewygodne, kontrowersyjne lub też po prostu trudne do uwierzenia sądy łatwo zdyskredytować stwierdzając ogólnikowo: "tego pana nikt poważny nie słucha" itp. etc. Mógłbyś to czymś poprzeć? Jaką grupę "poważnych" Ty reprezentujesz? Baliszewski poświęcił pół życia nad rozwiązaniem tej trudnej zagadki. Ty stwierdzasz jednym zdaniem, że został uznany za fantastę. Łatwo tak osądzać. Ale ja kpię z takich osądów.
  W artykule jest zdanie, że pan Baliszewski nie pisze książek. Nie chcę robić sklepom kryptoreklamy, ale jest rzeczą nadzwyczaj łatwą znalezienie w wyszukiwarce, kilku tytułów Dariusza Baliszewskiego.
  Szacunek dla jego pracy.