Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ameryka mięknie wolno

(1)
W ciągu roku zamykamy Guantanamo – zarządził prezydent Barack Obama. Przełom? Raczej kosmetyka.
 • 2009-01-30 11:09 | Gsr

  Re: Ameryka mięknie wolno

  Zapomial pan napisac ze setki "terrorystow" z Guantanamo byli ludzmi sprzedanymi Amerykanom w Afghanistanie. Lokalni warlords sprzedawali swoich wrogow oraz zupelnie przypadkowych ludzi zlapanych na drogach i miasteczkach.
  Polska pomagala jak umiala i nikt juz chyba ne watpi ze pozwolila Bushowi torturowac wiezniow po cichutku w Polsce.
  Zagrozenie ze strony extremizmu nadal istnieje, to prawda, ale czego mozna sie bylo spodziewac po nielegalnej wojnie, opartej na klamstwach w Iraku?
  Czerwony Krzyz i inne organizacje podaja az do 600tys cywilnych smierci. Czy "koalicja" oczekuje podziekowania za to? Chyba nie.