Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mity i chwyty

(7)
Rodzina Krzysztofa Olewnika sugeruje od dawna, że za jego porwanie i śmierć odpowiada ktoś ukryty w głębokim cieniu.
 • 2009-01-30 15:07 | historyk

  Re: Mity i chwyty

  Moze i maja racje, bo tak naprawde, to w Polsce nigdy nie bylo dekomunizacji. Nie wierze jednak w to, ze pogrobowcy UB i SB dorabiaja sobie porwaniami. Raczej zostali oni przejeci przez pilsudczykowskie i endeckie podziemie, ktore jeszcze nie powiedzialy ostatniego slowa, a ktorym recesja da szanse kolejnych dzielan pozaparlamentarnych.
 • 2009-02-14 08:50 | sceptyk

  Re: Mity i chwyty

  autor głeboko się myli

  taki a nie inny tryb postępowania władzy państwowych w tzw sprawie Olewnika

  jes ogranym ale stelym elementem gry który jest stosowany w sytuacjach kiedy inicjatorami zbrodni sa politycy lub dziennikraze albo struktury polityczne,

  takie same ograne gry sa uzywane również w sytuacjach kiedy tajne słuzby państwowe realizują pzrestępcze działania na zamówienie struktur politycznyc
 • 2009-02-14 09:16 | Infobroker

  Artykuł cokolwiek nieświeży. W środę 11 lutego sąd aresztował najbliższego przyjaciela K. Olewnika uznając za uprawdopodobnione zarzuty, że odegrał niebagatelną rolę w porwaniu. I to właśnie on może być tym brakującym ogniwem do wyjaśnienia sprawy.
 • 2009-02-14 10:09 | Sybirak

  Re: Mity i chwyty

  Takie nachodzą mnie myśli, że Olewnikowie i ktoś jeszcze tworzyli mafię, w walce o wpływy której Krzysztof Olejnik przegrał życie, bo w świecie przestępców ciągle obowiązuje tylko jedna kara-czapa.
 • 2009-02-14 10:46 | magdaha

  Pożal się boże historyku od 7 boleści. Jedno ci się udało Połączyć niemozliwe.
 • 2009-02-14 12:02 | policjant

  Komentarz do artykułu"Mity i chwyty"
  Co ma dekomunizacja do sprawy.Albo ktoś jest rzetelny i uczciwy,albo nie.Albo sprawę się prowadzi rzetelnie albo chce się na niej zarobić lub zdobyć popularność polityczną.
 • 2009-02-14 17:59 | mw

  Re: Mity i chwyty

  Zadaniem komisji parlamentarnej winno być zbadanie całokształtu nieprawidłowości w działaniu wymiaru sprawiedliwości (na podstawie przypadku Olewnika), a nie wyręczanie tegoż wymiaru w jego pracy.
  Zadaniem mediów (w tym "Polityki") winno być pilnowanie, aby tym właśnie zajęła się komisja. Jest bowiem oczywiste, że jakkolwiek tragiczny był los Olewnika, to dla społeczeństwa istotne jest też, że każdego może spotkać coś takiego, właśnie ze względu na POLITYCZNE przyczyny bezprawia w Polsce.