Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

znieczulone społeczeństwo

(1)
2009-01-30 18:38 | lileaa
Z łzami w oczach czytałam o parze starych ludzi ,mieszkających w klitce o zagrzybionych ścianach.Podziwiam panią Bronię za wytrwałośc i zaradnośc.Czy ci ludzie nie mają sąsiadów,którzy by pomogli w codziennych sprawunkach,zaprosili na wigilię czy po prostu kupili kawałek szynki??A może mają,tylko są zbyt zajęci własnymi sprawami w dobie kryzysu by widziec jak żyją ci starsi ludzie.Nie wspomnę o bezdusznych ludziach z kwaterunku.Bardzo bym chciała pomóc tym ludziom,żeby mogli umrzec godnie.