Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kac po Davos

(3)
Mimo że motto szczytu brzmiało „Kształtując świat po kryzysie', uczestnicy nie byli w stanie nawet wyobrazić sobie tego świata
 • 2009-02-01 21:24 | magrud1

  Re: Kac po Davos

  A u nas trwa w najlepsze bal na Titanicu. Jak mało z tego, o czym Pan pisze przedostaje się, do głównego nurtu publicznej debaty. Jak trudno będzie teraz naszym neofitom ze świata mediów i polityki przyznać się do błędów. Korzystając z okazji, przesyłam wyrazy największego uznania, za Pańską publicystykę.
 • 2009-02-02 11:18 | zaba z paryza

  Re: Kac po Davos

  padlo jedno slowo w Davos, ktorych wszytkich zaszokowalo, zlawszcza tych swietych neoliberalistow; protekcjonizm oraz rola Panstwa na strazy regulacji. Czy uda panom liberalom przeknac ta gorzka pigulke, na razie w Polsce nastala cisza, liberalowie nabrali wode w ustach, lewica nic nie proponuje, a autostrady nie buduje sie, a w bankach kredytow nie ma.. .
  dlaczego nie ma wielkiej debaty w naszym kraju, dlaczego nie zaprasza specialistow, analitykow zagranicznych takich jak Emmanuel Todd, czy innych aby wlasnie pouczyc pokazac inna sciezke niz neoliberalizm, aby wrescie wytlumaczyc co to jest socializm moderne, aktualny, tak jak dzisiaj powiedzial Jospin ( byly premier francuski) swiat idzie swoim krokiem do socializmu..
 • 2012-02-25 18:10 | twist

  Re:Kac po Davos

  Dobre rozwiązanie na czas kryzysu proponuje K. Arrow - stworzenie takiego podmiotu, który nie podlegałby władzy centralnej, a miał kompetencję monitorowania operacji finansowych rządu. Polecam wywiad http://www.jp2love.pl/wywiady,9,Po-pierwsze-uczciwosc.html