Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

bezpłatna pomoc dla ofiar wypadków komunikacyjnych

(1)
2009-02-02 16:40 | szuszu
Szanowni Państwo,
W latach 2008-2010 na Uniwersytecie Warszawskim (GICZ UW) prowadzona jest pierwsza w Polsce akcja specjalistycznej pomocy psychologicznej dla uczestników wypadków komunikacyjnych cierpiących na zespół tzw. stresu pourazowego. Program „Trakt” jest finansowany ze środków EU, bezpłatny dla pacjentów.
Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich kilku miesięcy uczestniczyły, lub były świadkami wypadku, zapewniamy możliwość specjalistycznej diagnozy psychologicznych problemów potraumatycznych (takich jak kłopoty ze snem, nawracające wspomnienia, nadmierne podenerwowanie lub kłopoty z koncentracja uwagi), a w razie stwierdzenia zespołu stresu pourazowego oferujemy możliwość bezpłatnej terapii.

Z wyrazami szacunku
Zespół programu „Trakt”
www.wypadki-drogowe.pl
Tel.509 127 858