Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kłopoty Sarko

(1)
Prezydent Francji musi uporać się z kryzysem, lewicą i z coraz bardziej zaniepokojoną ulicą.
 • 2009-02-02 18:51 | zaba z paryza

  Re: Kłopoty Sarko

  pan sie martwi o Sarko i jego rzad, ktory od poczatku reaguje na kryzys ale ciagle z nostalgia neoliberalna i dlatego spoleczenstwo powiedzialo NIE. w porownaniu z naszym krajem, we Francji jest sporo publicystow, analitykow, swietna elita polityczna ktora jest obecna i debatuje, dziala na scenie w mediach. I to jest wlasnie dowod, ze mimo, ze lewica jest rozlozona nie wie inie moze znalez droge - zreszta w PL jest to samo! ale wlasnie spoleczesntwo jest gotowe aby samo zadzialac i sprzeciwiac sie rzadowi i jego liberalnych pomyslom, tak jak aktualnie jest bunt Wyzszych uczelni i pracownikow naukowych.. a sama minister finasow Lagarde upomina rzad aby wiecej w pompowal pieniedzy w social!

  niech rzad Tuska obserwuje Francje, bo moze za kilka tygodni Polska moze rowniez ruszyc!

  a tak na uboczu, porownywanie UMP do PiS, to tak jakby chciala porownac Rydzyka do Dziwosza, jeden i drugi konserwatysta.. ale
  po pierssze UMP nie jest partia konserwatywna! a prawicowa o pogladach liberalnych! ( przeciez takie mial hasla Sarko podczas kampani wyborczej!) rowniez nie populistyczna. ecoute un peu plus la radio, surtout France Culture!