Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Portret równoległy

(2)
2009-02-03 13:10 | Polityka.pl
 • 2009-02-03 13:10 | Gupi POLOK

  Re: Portret równoległy

  Napisze krótko ... wyrafinowany sposób przedstawienia naszego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego z doborem " odpowiednich zdjęć " w przeciwieństwie peanów na temat Pana Tuska zasługuje na nagrodę Stefana Martyki I Wandy Odolskiej z Fali 56.
  To manipulacja będąca kontynuacją propagandy goebelsowskiej , stalinowskiej i osławionej Propagandy Sukcesu z czasów Edwarda Gierka.
  W sposobie formułowaniua myśli kładzenia akcentów i doborze fotografii widac dobrą szkołę towarzyszy .
  Proponował bym, tez stwiertdzenie iż Kaczyński to ... zapluty karzeł reakcji, rewizjonista z Bonn i szkodnik .. rozrzucjący amerykańskiego żuka ( czyli stonkę ziemniaczną ) .
  Jestem pod wrażeniem .. jak bym czytał tekst Urbana lub Krasickiego z Trybuny Ludu.
  Wstyd!