Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Imienia Dzierżyńskiego

(3)
Awantura wokół witryny Lewica bez Cenzury to najlepszy sposób, aby jej twórcę, syna znanej działaczki feministycznej, wykreować na współczesnego męczennika komunizmu.
 • 2009-02-03 19:37 | J23

  Re: Imienia Dzierżyńskiego

  Większego męczeństwa niż w kapitaliźmie nie ma nigdzie. To ustrój nie do życia. Zwykły człowiek, bez znajomości i bogatych rodziców nie ma żadnych szans. Całe życie będzie wyzyskiwanym biedakiem. A jak mu PUP da pieniądze na działalność i uda mu się ja otworzyć, to bardzo szybko zniszczą go wielcy bogacze. Oni nie uznają konkurencji. W Polsce większość ludzi pracy to męczennicy. Komunizm to wolność i godne życie. Nie piszcie bzdur i nie obgadujcie chłopaka. Mądrego chłopaka, jednego z nielicznych samodzielnie myślących Polaków. Większości zrobiliście wodę z mózgów i zaczynają przypominać społeczeństwo USA.
 • 2009-09-03 03:39 | Jan

  Komunistyczni wandale niszczą w Polsce pomniki Papieża JP II, wielkiego Polaka Romana Dmowskiego, bohaterskiego Wojska Polskiego roku 1920 i WIN (antystalinowska organizacja patriotyczna lat.40 i 50. w Polsce). Komunistyczne i lewicowe przygłupy znieważają Polskę i chwalą stalinizm. Widzisz komunistycznych i lewackich wandali DZWOŃ NA POLICJĘ, kieruj sprawę do SĄDU. Przecz z komuną i antypolonizmem w Polsce!
 • 2012-08-24 09:17 | endargo

  Re:Imienia Dzierżyńskiego

  Ciekawe jest zagadnienie, czy można mieć taki burdel we łbie (przepraszam, ale w jego wypadku to są słowa odpowiedniejsze niż bajzel w głowie) i w niego wierzyć, czy jest się tylko tak typowym dla naszych czasów "prowokatorem". Jeśli to pierwsze, to tylko współczuć i "gratulować" "mądrych" rodziców oraz przodków, bo ktoś mu tych bredni musiał nakłaść przy okazji pozbawiając go jakiegokolwiek wychowania w zakresie etyki, przyzwoitości i tysiącu innych oczywistych przymiotów uczciwego człowieka; jeśli to drugie, to szkoda gadać, nie pierwszy to Palikot i nie ostatni.