Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prezes jak nowy

(7)
PiS, pewny swojego żelaznego elektoratu, postanowił walczyć o wyborców „miękkich”. Nowe siły są niezbędne do odzyskania władzy.
 • 2009-02-04 09:34 | M

  Re: Prezes jak nowy

  Panie redaktorze chociaż odrobinę obiektywności to powinien Pan zachować. Istnieje coś takiego jak etyka dziennikarska. Nie jestem fanem PiS ale nie trudno sobie wyobrazić jak wyglądałby ten Pana artykuł gdyby teraz rządził PiS.
 • 2009-02-04 11:08 | taratara

  Cóż wnioski przedstawione przez Jarosława Kaczyńskiego są bardzo trafne, jednak tyczą się one zarówno Pis'u jak i PO. Za rządów Pisu nie wiele się robiło dla gospodarki. I proszę nie pisać, że wtedy był wzrost gospodarczy który był zasługą Pis. Zasługą Pis było to, że ówcześni fachowcy nie wzieli się za gospodarkę, a ta rozwijała się dzięki tredom wzrostowym na świecie w myśl zasady, że jeśli jest odpowiednio silny prąd wody wiadomo co również popłynie (swoją drogą PO również nie robi niż dla gospodarki, oprócz gadania oczywiście,).
  Zatem nie wierzę w deklaracje prezesa Pis.
  Nie będę rówież głosował na PO gdyż wystarczy już cudów.
 • 2009-02-04 11:19 |

  Re: Prezes jak nowy

  pis to Kaczyńscy, a oni są niereformowalni
 • 2009-02-04 12:00 | Marek Woś

  Tylko ubranie prezesa jest nieco bardziej zadbane,nie tak niechlujne jak ongiś.Ale zawartość tego nowego garnituru jest ,po staremu ,cokolwiek nieświeża.Nie trzeba dawać dobrych rad Mariuszowi Janickiemu odnośnie obiektywizmu i etyki dziennikarskiej,bo trafnie wypunktował te "niby nowości" PiSowskiej polityki.Referaty prezesa,uwielbienie delegatów dla czołowych postaci , klimacik unoszący się z kuluarów jednoznacznie mówią o tęsknotach i nadziei.Tak! PiS chce wrócić do władzy,żeby dokończyć to ,zaczęło się przed 3 laty, kształtować naród na modłę wyobrażeń bliżniaków.Bo ta przegrana w wyborach to tylko wypadek przy pracy,chwilowy przestój przed zwycięską ofensywą w niedalekiej przyszłości. I stały elektorat to wie,akceptując całą tę socjotechniczną manipulację bez zastrzeżeń,bez cienia krytyki.M.Janicki nie mówi o kolejnym oszustwie liderów PiSu,choć wie ,że tak jest i "ciemny lud kupi wszystko".Na szczęscie dla większości społeczeństwa ,przynajmniej na razie,to oszustwo widac jak na dłoni.I teraz niczego kupić nie zamierza,ale...
 • 2009-02-04 18:54 | Jerry1

  Jedyna faktyczna "zasluga" PiSu byl fakt, iz jego paranoidalni przywodcy w pogoni za "ukladami", "szarymi sieciami" oraz "lustracjami" nie mieli juz czasu, ani sil
  (a przede wszystkim wiedzy i umiejetnosci...) by zajmowac sie gospodarka!
 • 2009-02-05 00:35 | Adalbert

  Re: A u kogo autor robi za "leminga" ?

  To smutne ale nie ma kogo popierać.
  PiS i Platforma wywodzą się z tych pseudo- kombatanckich środowisk, które stworzyły własną mitologię i stają się komiksowym wydaniem tamtych kombatantów spod Lenino.
  Tak samo jak tamci obsadzają urzędy komiksowymi bohaterami, którzy nie spełniają wymagań jakie powinno się postawić urzędnikom. Roztrwoniono majątek narodowy, handluje się suwerennością i wiesza się u pasa kolejnym "sponsorom".
  To hetki pętelki , a nie politycy suwerennego kraju.
  Czas na ludzi młodych, ale ci wyjechali do Irlandii w poszukiwaniu pracy. Jak ich kryzys przygna z powrotem do domu, to muszą zrobic porządek we własnej zagrodzie, bo europejski globalizm ma te same wady co znany z PRL -u internacjonalizm pseudorobotniczy. Sukces w takich ustrojach konsumowany jest przez elity, a kryzysem obarcza się biednych.
 • 2009-02-06 16:02 | Landowski

  Re: Prezes jak nowy

  mam nadzieję że w końcu Kaczynscy uderzą w PO i zabiorą im władzę bo jest coraz gorzej a nie o to chodzi za czasów PIS-u było dużo dużo LEPIEJ!!!