Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

SKOK Stefczyka rezygnuje z inwestycji w POLSCE????

(3)
2009-02-04 18:09 | Autor123
SKOK Stefczyka nie będzie zwracał depozytów swoim klientom.


W dniu 26 stycznia 2009r. Rada Nadzorcza SKOK Stefczyka podjęła uchwałę w której zdecydowano, że 75% udziałów SKOK'u zostaje przeniesionych do SKOK Holding w Luxemburgu.
Z nieoficjalnych informacji, głównym inspiratorem tego pomysłu był Roman Ludwik Sikora - Członek Zarządu SKOK Stefczyka i Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Funansowej, który posiada większościowy pakiet kontrolny wspólnie z szefami Kasy Krajowej.
W bliskich kręgach mówi się że to juz koniec polskiej KASY KRAJOWEJ i SKOK Stefczyka. Roman Ludwik Sikora po nieudanych próbach wejścia na rynki w Ukrainie, w których przepadło ponad 10milionów złotych, w większości pieniędzy klientów SKOK Stefczyka postanowił zakończyć karierę w Polsce.
Jego ostatnim celem jest zniszczenie jednej z najpepiej rozwijanych KAS SKOK im. Mikołaja Kopernika i połączenie jej z SKOK Stefczyk. Zamach się nie udał i tym samym kariera Romana Ludwika Sikory skończyła sie w Polsce.
 • 2009-02-15 05:16 | n78_gdynia

  Re: SKOK Stefczyka rezygnuje z inwestycji w POLSCE????

  ciekawa sprawa czy posidasz takze inne zrodla opisanej wiedzy , z mila checia opiszemy temat na n78 Portalu Prawdy i Biznesu
 • 2009-02-15 18:09 | wolny.kopernik@gmail.com

  Proszę spróbowac skontaktować się poprzez www.wolnykopernik.pl

  Grupa tych ludzi posiada informacje, opisane powyżej i nie tylko. Część z nich jednak nie ujawnia tego jeszcze teraz, gdyz mogło by to spowodować jedną z największych afer finanswych w Polsce włączając kręgi polityczne itd.

  Sądzę, że "bomba" wybuchnie już niedługo a kluczem z pewnościa jest forsowana ustawa o SKOK'ach i wprowadzenie nadzoru KNF nad Skokami. Bierecki, Sikora i Skok Stefczyka - juz mają przygotowany plan zagarnięcia milionów złotych i wyprowadzenia ich do krajów, gdzie nie ma ekstradycji.

  wolny.kopernik@gmail.com