Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Imadło, piła, obcęgi

(4)
Donald Tusk to nie baron Münchhausen. Za włosy ani siebie, ani Polski z gospodarczego bagna nie wyciągnie
 • 2009-02-04 18:31 | andrzejek

  Re: Imadło, piła, obcęgi

  Oszczędzić, oszczędzić na nauce, bo znakomicie dofinansowana, na służbie zdrowia i usługach publicznych w ogóle, bo na bardzo wysokim poziomie, na armii, bo doskonale uzbrojona. Nic nie działa jak należy i jeszcze na tym oszczędzać? Przepraszam: "znaleźć oszczędności".
 • 2009-02-05 16:07 | Iwona Konst.

  Re: Imadło, piła, obcęgi

  Rzad starał się trzymać przy decyzjach jak nadłużej ,żeby nie wzniecać paniki. To właśnie PiS i Prezydent wywołali panikę, Premier może ustąpił a, może tylko zmienił swoja politykę. Chcieliście dziurę budżetową i kryzys to macie.Nie jestem ekspertem, ale oszczędności są konieczne. Trzeba wspomagać tam gdzie w zamian idą fundusze unijne. Pompować złotówki,żeby utrzymać kurs jest bezzasadne. Pogłębimy kryzys. Musimy wykorzystać atuty ,które mamy.Nie rozumię co z drogami, dlaczego mamy ich nie wybudować do 2o12r.
 • 2009-02-06 01:02 | Adalbert

  Re: A Bank Światowy ma inną opinię o tej metodzie

  Bank sugeruje,że oszczędzanie,walka z dziurą budżetową to zła metoda walki z kryzysem. Moża się tak schłodzić i tak zmniejszyć konsumpcję, że potem będzie trudno to odkręcić.
  Trzeba słuchać mądrych ludzi , a nie upozowanych kombatantów. Trzymanie w "karbach" budżetu to metoda dla rodzinnych budżetów. Państwo to jest coś więcej niż pojedyńczy konsument. Teraz dopiero widać jak dramatycznie groźna jest rola spekulantów z prywatnych banków. Oni nie sieją nie orzą , ale z zimną krwią spekulują.
 • 2009-02-08 19:19 | lisa

  wszystkie kraje na calym swiecie maja kryzys a my myslimy ze nas ominie i po co takie glupoty piszecie jak dobrze wiecie ze u nas tez jest nie ma na to rady i nie robic malpich ruchow tylko to co robi rzad to jest w miare dobre trzeba ochronic biednych i czekac