Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pożegnanie z misją

(1)
MON wycofuje żołnierzy z zagranicznych misji. Z punktu widzenia wojskowego to mała strata
  • 2009-02-06 22:27 | Edek

    Re: A pożegnanie z misją w Afganistanie ?

    Jak będzie bezrobocie 12 % i okaże się , że poziom życia większości obywateli będzie niższy niż w PRL-u, a znarkotyzowane dzieci będą dorabiały w domach publicznych , to wtedy misja zagraniczna żołnierza polskiego będzie szczególnie "zaszczytna" i "honorowa". Niech się ci spekulanci globalni pukną w te łby chciwe. Co to ma wspólnego z demokracją, humanizmem i prawami człowieka ? Czy o to "walczyła" Solidarność ?