Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Stołownicy

(3)
2009-02-08 15:22 | Polityka.pl
 • 2009-02-08 15:22 | Ola

  Re: Stołownicy

  Po prostu wspaniale napisane. Po tych wszystkich artykułach, roztrząsających obrady OS w kategoriach: zdrada czy patriotyzm, sukces czy porażka, itp. aż chce się czytać. I odnosi się wrażenie własnej w Pałacu obecności, obserwowania i "na własne uszy" słuchania tego, co się działo.
  A poza tym po raz pierwszy p. redaktor uzmysłowiła mi, że OS to była dżentelmeńska umowa stron! I szczęśliwie się zakończyła.
 • 2009-06-05 20:46 | edith

  Re: Stołownicy

  Poczułam się jakbym naprawdę w tym uczestniczyła :D