Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Moczarski bez patosu

(3)
Biografia autora 'Rozmów z katem'
 • 2009-02-08 19:31 | Rafal Kolber

  Re: Moczarski bez patosu

  Nie tak dawno autorka ksiazki brala udzial w audycji " Klub Trojki" w programie 3 PR. Rozmowa jest nagrana w tzw. "podcast". W 24 minucie autorka ku mojemu ogromnemu zdziwieniu tak oto mowi.... chcial ucieknac. Kobieto naucz sie mowic a potem wez sie za pisanie. Pozdrawiam
 • 2009-02-21 10:55 | mojod

  Jeśli piszesz, Panie kolego, oficjalnie, nie w swoim kajeciku i jeszcze poprawiasz autorkę z piedestału znawcy własnego języka to przynajmniej sam pisz PO POLSKU, używając języka polskiego, nie jakiejś jego niechlujnej, komputerowej odmiany!!! Bo co to za słowa: "ksiazki", "brala", "Trojki", "chcial", "mowic", "wez"...???
  Pokory trochę, bo takich znawców polszczyzna nie potrzebuje!
 • 2009-02-27 23:11 | doman

  Re: Moczarski bez patosu

  Świetna książka! Nie tylko dlatego, ze pokazuje niezwykłą biografię zwykłego człowieka, lecz także ze względu na bogactwo odniesień historycznych. dzieje Moczarskiego ukazane są na tle Wielkiej Historii o jakiej nie pisze się w podręcznikach szkolnych. Poza tym narracja prowadzona jest w niezwykle emocjonujący sposób. Czytając czujemy się niemalże uczestnikami tamtych wydarzeń...Wielki plus! Gdyby Historia opowiadana była w taki sposób ludzie (młodzi ludzie) zainteresowaliby się nią z pewnością.Teraz nie mają motywacji, nudzi ich to... A świadomość historyczna społeczeństwa wymaga gruntownej odbudowy!!! Polecam biografię Moczarskiego na początek...