Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Minister Ćwiąkalski z imieninową wizytą u Henryka Stokłosy?

(1)
2009-02-10 15:56 | Kornik
Według informacji zamieszczonych w Tygodniku "Nie" (nr 7 z 12 lutego 2009 r.) minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski w okresie kiedy pełnił jeszcze swój urząd był na imieninach u Henryka Stokłosy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Henryk Stokłosa został wcześniej warunkowo, za kaucją wypuszczony z aresztu. Przebywał tam podejrzany o malwersacje finansowe. Wcześniej, zanim został ministrem, p. Ćwiąkalski był adwokatem Stokłosy. "Nie" informuje również o wynagrodzeniu ministra w wysokości 1,4 mln zlotych, które otrzymał za reprezntowanie Stokłosy. Czy w zachowaniu ministra nie było nic nieetycznego? Dlaczego media nic o tym nie pisały? Czy nie była to prawdziwa przyczyna zdymisjonowania ministra?