Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Radio pana ministra

(7)
Minister i poseł PO w jednej osobie - Andrzej Czuma od 1986 r. jest na fali – radiowej.
 • 2009-02-10 18:36 | DinX

  Re: Radio pana ministra

  Dziwne, że nie ma porad jak skutecznie ściągać długi od ministrów sprawiedliwości.
 • 2009-02-10 21:18 | Kart

  Re: Radio pana ministra

  Radio POwinno się nazywać Dżuma.Na fali RM wypowiadali się przyjaciele najbliższej rodziny Andrzeja Czumy, którzy nie wierzyli co on w Polsce wyprawia, zmieniając orientacje polityczne.wówczas miał im grozić by uważali na siebie bo nieszczęścia chodzą po ludziach.w świetle przedstawionych debetów, przypadek ten widać jest nieodosobniony.
 • 2009-02-11 04:21 | Chicago

  Re: Radio pana ministra

  RadioCzuma, podobniejak pozostale polonijne radiatzzn1030 i1080, to zenada. Ramowki awsrodtych tych programow sa identyczne, atzw radiowcom chodzi jedynie o to aby rachunekbyl na plusie. Porady motoryzacyjne, medyczne, zielarskie,ile kosztuje kielbasa a ile importowanych z Polski sloik ogorkow - to zelazne pozycje programow. O zapomnialemw kazdym programie mozna uslyszecniemal co godzinetzw kartki z kalendarza, horoskopy i podobne brednie. Liderami i zaraze prowadzacymite audycje sa DJ-ektorzy dorabieja sobie organizujac oprawe muzyczna polonijnych wesel i innych imprez zakrapianych. I wsrod tych wybitnych przedstawicieli mediow znajdowal sie Pan minister , ktory wyroznial siewrecz wspanialadykcja, szczegolnie gdy byl w stanie wskazujacym. To jest prawdziwa tragednia Polski , ze takie osoby uczestniczaw zyciu publicznymi to na jego wyzynach. Jezeli nie wierzycie w to co tutaj napisalem posluchajcie polonijnych stacji pod adresem www.polskieradio.com i www.1490wpna.com
 • 2009-02-11 06:33 | czlek

  pozyjcie najpierw troche w Stanach, najlepiej bez kart kredytowych (hehe) i dopiero wtedy zabierajcie glos.
 • 2009-02-11 09:12 | Andrzej

  a tych dlugow bedzie wiecej
  powoli powoli ujawni sia cala lista
 • 2009-02-11 19:04 | boena

  U nas w Polsce jest podobnie. Też jest w powszechnym obiegu pieniądz plastikowy, oprocentowanty, do niedawna dla wszystkich dostępny. Łatwo się go wydaje, a trudno zwraca. Niemniej oddać trzeba , bo inaczej ląduje się na czarnej liście niewypłacalnych dłużników i opinia w oczach in spe kontrahentów zszargana , nie wspominając o szlabanie na kredyty na wiele lat. Wielu z nas tam dotarło. Niewyobrażalne jest jest jednak tak w USA jak i u nas, żeby figurował na takiej liście szef aparatu sądowniczego, inicjator zmian w kodeksach . Przecież może zaszaleć i powołać zespół d/s wyrzucenia z kodeksu cywilnego całego rozdziału dotyczącego zobowiązań. Droga legislacyjna jest długa i zmian tych nikt nie zaaprobuje, ale pozostanie smuga i śmiech w krajach ościennych.
 • 2009-04-02 05:56 | Zdzislaw

  WArto dodac do tego podroze po Amercye, o ktorych ciekawie opowiada p. Rek