Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jazgot polskiej prawicy.

(2)
2009-02-10 20:53 | aster123
Ideologowie III, a jeszcze bardziej IV RP, w zdecydowany sposób utrudnili (nie chcę używać kategorycznych stwierdzeń,że uniemożliwili) uratowanie polskiego obywatela w odległym Pakistanie i obnażyli słabość naszej administracji państwowe,która pozostawiła tysiące naszych obywateli rozsianych po całym świecie w sytuacjach ekstremalnych bezbronnymi. Ci "niby politycy" zniszczyli aktywa polskich służb specjalnych za granicą, które (a wie to nawet średnio rozgarnięty urzędnik) buduje się długimi latami. Żeby przykryć swoją indolencję i wykazać niezwykle silne usposobienie patriotyczne "politycy" ci nabrali społeczeństwo (szczególnie w ostatnich tygodniach) wyeksponowaniem faktu zaprowadzania "dziejowej sprawiedliwości" mszcząc się na setkach oficerów polskiego wywiadu, kontrwywiadu, łaczności specjalnej i służb technicznych poprzez odbieranie im emerytur, tylko dlatego, że swojego trudnego i niebezpiecznego rzemiosła zaczęli uczyć się jeszcze w czasach PRL-u. Widowiskowo odbierali emerytury, przy rykach podgrzanej publiczności, również tym, których pomimo pozytywnej weryfikacji, ochoczo poza służby w stan spoczynku wypychali. Ci zajadli, nienawistni ideolodzy polskiej prawicy budują więc przy każdym zwrocie rządowym służby wywiadowcze od nowa. Tak im się przynajmniej wydaje, że budują nowe „super specsłużby” (powinniśmy użyć czasu przeszłego i powiedzieć, że wydawało im się że,budują nowe służby - bo może wyciągną właściwe wnioski zostatnich wydarzeń). Dlatego też domagajmy się aby ci niszczyciele struktur państwowych zamknęli się teraz. Wobec nie zapobieżonej tragedii naszego rodaka i jego rodziny nic lepszego zrobić już nie mogą. Życzmy jednocześnie Panu Prezydentowi, aby przed podpisaniem kolejnej głupoty podsuwanej przez zacietrzewionego reformatora instytucji państwowych, wyschło mu pióro.


Były oficer byłego wywiadu
  • 2009-02-11 13:17 | dosad

    Re: Jazgot polskiej prawicy.

    Mimo że nie miałam nigdy nic wspólnego ze służbami specjalnymi i z wywiadem, ale kierujac się logicznym rozumowaniem, jestem przekonana, że wywiadu dobrego nie mozna zbudować ot tak sobie przez jednego, czy drugiego pana. Zgadzam sie całkowicie z tymi argumentami. Nasz wywiad miał dobrą szkołę i dobre tradycje a jego ciągłość i doskonalenie to wartość niezaprzeczalna. Nie wolno niszczyć czegoś, co dobrze służy obywatelom i państwu! U nas jest jakaś bezmyślność widoczna w niszczeniu tego, co powinno być hołubione. Dotyczy to wszystkich dziedzin, ot chocby ludzi nauki, profesjonalistów z kazdej dziedziny. Zyskałaby na tym cała Polska!