Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PiS chce ukarać PO za obrażanie Gęsickiej

(1)
Komisja Etyki Poselskiej zajmie się wypowiedziami posłów PO.
  • 2009-02-11 13:08 | dosad

    Re: PiS chce ukarać PO za obrażanie Gęsickiej

    PIs najchetniej nic innego by nie robilo, tylko szukalo haków na PO i karałoby wszystkich po kolei, zaczynajac od Premiera. To jacys chorzy ludzie! Nie ma wazniejszych spraw do załatwienia w czasie narastajacego kryzysu, tylko awanturowanie sie o byle co albo i o nic!.? To pani Gęsicka powinna przede wszystkim przeprosić nie tylko Rząd D. Tuska, ale min, obecna do spraw rozwoju regionalnego, ale przede wszystkim nas, społeczeństwo, ze bezwstydnie wprowadza nas w błąd - świadomie, czy nieświadomie, to mnie nie obchodzi.