Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

http://www.polityka.pl/marek-szydlo/Text01,1146,230932,16/ Dobra, dobra...

(1)
2009-02-11 18:02 | niepokorna
Nie ma co się podniecać... Prawda jest taka, że facet jest niestabilny emocjonalnie i wszysko co ma, to te swoje osiągnięcia naukowe przez co niezdrową przyjemność sprawia mu znęcanie się nad studentami i udowadnianie im, że nic nie znaczą... W tym też jest mistrzem i następny artykuł spokojnie można by było o tym napisać, bo kogoś, kto nie ma w sobie za grosz ludzkich uczuć, zrozumienia i empatii podobnie jak szanowny pan doktor to ze świecą szukać....

Na koniec pragnę pogratulować Panu doktorowi wspaniałych osiągnięć naukowych i proponuję żeby popracował nad swoimi zdolnościami interpersonalnymi, bo wiedza to nie wszystko... nie zastąpi ona odwzajemnionej ludzkiej życzliwości.
Życzę powodzenia,