Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Choco magia

(1)
Nad praliną pracuje się niekiedy dwa lata. Teraz mistrzowie tworzą w czekoladzie wytrawnej, gorzkiej, dając do środka marcepan z pieprzem, maliny z chili, ser, anchois.
  • 2009-02-12 23:32 | B.T.

    Re: Choco magia

    Serdeczne pozdrowienia dla Pana Jacka Sikory. Pamiętam go z czasów moje krótkiej pracy w L'Oreal Polska jako czarującego człowieka o bardzo dużej kulturze i życzliwości dla otoczenia. Gratuluję wspaniałego pomysłu na sprzedawanie poczucia szczęścia i/lub dzielenie się własnym poczuciem szczęścia i życzę jeszcze wielu podobnych w przyszłości.