Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybrałam przyjemność

(1)
'Prowokacja artystyczna to bardzo szlachetna forma wyrazu.'
  • 2009-02-13 11:52 | mon

    Re: Wybrałam przyjemność

    wszystko cudnie, jestem ogromna fanka pani Peszek, ale musze wyrazic glebokie rozczarowanie niefortunna opinia o feminizmie! kiedy wreszcie dotrze do opinii publicznej, ze feminizm to nie nienawisc do mezczyzn! uraza do mezczyzn nie lezy u podstaw tej ideologii! jesli juz mowa o urazie, to raczej jest to potepienie nierównej pozycji kobiet i mezczyzn w spoleczenstwie.
    poza tym pozdrawiam i dziekuje za wyjatkowa i piekna muzyke:)