Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gry terenowe

(2)
Prezydencki pomysł utworzenia 50 nowych powiatów nie dziwi, choć znów przeczy to temu, co robiło PiS będąc u władzy
  • 2009-02-16 09:15 | janusz311@onet.eu

    Re: Gry terenowe

    Wlasnie.Zapomnial wol jak cieleciem byl.trudno jest trafic za procesem myslowym braci Kaczynskich a w szczegolnosci Lecha prezydenta.grunt pali sie blizniakom pod nogami,zaszczytow ubywa,wiec tworzymypowiaty,wojewodztwa,landy.byle (parafrazujac Kurskiego)glupi lud to kupil.
  • 2009-02-16 22:39 | momo

    Re: Gry terenowe

    Proponuję utworzenie 14 mln. nowych powiatów . Tyle jest ponoć dorosłych pracujących obywateli "pomrocznej " . Wszyscy dostaną etaty / dobrze płatne / wójtów w owych powiatach . Jest to jedyny sposób na kryzys !!!