Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kariera Natalli-Świat

(2)
Od niedawna każde pojawienie się poseł Aleksandry Natalli-Świat elektryzuje dziennikarzy. Kim jest osoba, która ma wizerunek PiS ocieplić jako kobieta i umocnić jako ekspert ekonomiczny?
  • 2009-02-17 07:18 | naucz. ekonomii

    Re: Kariera Natalli-Świat, opisana przez p. red. bezblednie, chce dodac, ze takiej

    pani, to kryzys nie grozi i nie zagrozi nigdy, wiec moze rozdawac wirtualne pieniadze podatnikow, w imie woli zablysniecia prezesa, prezydenta i PiS.Mozna by wiele pisac, na temat tej pani i innych, ale niech to sami, juz chyba swiatli wyborcy osadza. Ci ludzie pracuja za nasze ciezko zapracowane podatki i nieuczciwoscia jest ''robic z siebie experta -uzdrowiciela gospodarki, kiedy pare miesiecy wstecz, wniosla ta pani 300 poprawek do budzetu, by wydac pieniadze, a nie oszczedzac. Samo podpuszczanie ZZ, do strajku i zadania coraz wiecej pieniedzy, kiedy caly swiat zaciaga pasa, dyskwalifikuja ta pania jako znawce ekonomii.
  • 2009-02-17 09:41 | obserwator39

    Re: Kariera Natalli-Świat

    A czy ta Pani zanim była "szefową tu i tam", pracowała gdzie jako zwykły pracownik , budowała coś od podstaw , sama ? Czy na tym polu odnotowała jakieś sukcesy ? Na marginesie, ciekawy jest ten nowy ekspert gospodarczo-finasowy , skoro z artykułu wynika , że w przeszłości generowała straty.