Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Smak wolności

(3)
Rok po proklamowaniu przez Prisztinę niepodległości po stronie zysków można zapisać z pewnością jedno: nie doszło do wojny domowej, choć tragedia była blisko
 • 2009-02-17 15:34 | rowi

  Re: Smak wolności

  Brawo Pani Redaktor !To się nazywa obiektywne dziennikarstwo.Gdyby tak jeszcze red. Szostkiewicz chciał to przeczytać, to byłoby wspaniale ale chyba za dużo wymagam.Pozdrowienia
 • 2009-02-17 18:30 | brut

  Re: Smak wolności

  Czy ktoś potrafiłby sobie wyobrazić wejście w przyszłości Serbii do UE (co moim zdaniem jest nieuniknione i pożądane) z czymś takim jak ta puszka Pandory zwana Kosowo? I może o to właśnie chodziło, choć nikt z możnych tego świata ze względu na political correctness, głośno tego nie powiedział i nie powie (nie mógł powiedzieć - wiadomo - muzułmanie...). Można zrozumieć Serbów, to tak jakby nam ktoś oderwał Gniezno z Kruszwicą i Poznaniem. Ale cóż panowie Serbowie - to se uż ne vrati...
 • 2009-02-18 11:26 | vdm

  Re: Smak wolności

  Pani Jaginka ciagle nie wyjasnila w jakim celu podrzegacz Kaminski byl w Kijowie. Co on tam zawojowal ze swoim wyksztalceniem srednim? Jake beda tego skutki dla Polski i przyszlych pokolen Polakow. Kogo on reprezentuje ??? Rozumiem ze nie zostal wybrany na zadne publiczne stanowisko.

  A w sprawie Kosova - to jest obrzydliwe stworzenie amerykanskiego imperailizmu i glupoty Uni Europejskiej. Nie maja zadnych szans na jakakolwied niepodleglosc. To jest parodia 21 wieku.