Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kto jest terrorystą?

(2)
Rozmowa z Udi Alonim, reżyserem urodzonym w Izraelu, autorem dwóch kontrowersyjnych filmów o konflikcie palestyńsko-izraelskim, „Local Angel' z 2002 r. i „Mechilot'(Forgiveness) z 2006 r.
 • 2009-02-18 13:29 | Sir Jarek

  Re: Kto jest terrorystą?

  Przecież to bzdury. Był już nawet jakiś rabin z wizyta dziękczynną w Iranie. Przecież fakt kręcenia pięknych filmów nie daje automatycznie placetu na recepty na szczęśliwość wszelaką. Rozumiem żydowski instynkt samozachowawczy - tu wystarczy prosta arytmetyka na poziomie 3 klasy szkoły podstawowej. A już pretensje do izraelskiej chęci życia w europejskich standardach to jakiś paszkwil na rozum - może niech Pan Udi pozostanie ekspertem od kręcenia filmów. Przeciez ten wywiad nie ma sensu.

  Proszę o wybaczenie ostrości krytyki - ale ( w moim pojęciu ) banialuki to można opowiadać u cioci na imieninach
 • 2009-02-21 23:25 | BS

  Re: Kto jest terrorystą?

  Szanowny panie UDI jest pan wspanialym Izraelczykiem i prawdziwym czlowiekiem , ktory zasluguje na najwyzsze honory.