Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Naukowe Forum Psychologiczne

(2)
2009-02-18 15:13 | Marta Parzyk
Witam wszystkich,

Jestem psychologiem i pracuję w Gdańskim Wydawnictwie Psychologicznym. Wraz z profesorem Janem Strelauem organizujemy Naukowe Forum Psychologiczne. Jest to cykl comiesięcznych spotkań, które będą odbywały się od marca do maja, a następnie od października do końca roku akademickiego w siedzibie GWP Uzdrowisko w Sopocie. Do przysyłania zgłoszeń do udziału w Forum zapraszam doktorantów, doktorów i doktorów habilitowanych psychologii ze wszystkich uczelni w Polsce. Na adres mailowy nfp@wydawnictwogwp.pl można nadsyłać referaty prezentujące prowadzone przez Państwa badania. Referaty te będą recenzowane przez profesora Strelaua, a autorom tych prac, które zostaną przyjęte ze względu na wysoki poziom merytoryczny i metodologiczny, zorganizujemy wykład w Sopocie. Po zakończeniu cyklu spotkań nakładem GWP ukaże się e-książka z referatami zaproszonych do wykładu autorów.
Jeśli interesuje Państwa udział w Forum, zapraszam na stronę www.psychologia-gwp.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na ten temat oraz kontakt do mnie.
Zapisując się na newsletter będziecie Państwo otrzymywali informacje o Forum przez cały czas jego trwania.

Marta Berdychowska-Parzyk
GWP
 • 2009-03-08 00:21 | Krzysztof POLAKOWSKI

  Re: Naukowe Forum Psychologiczne

  Zasada opiniowania nadeslanych prac
  przez jedna osobe nie wydaje sie trafna,
  poniewaz grozi arbitralnoscia, zwlaszcza
  u osob tak "opinionated", jak Prof. Strelau.
  Mialbym do zaoferowania referat n/t organizacji
  i terapii osob z uposledzeniami rozwojowymi
  (developmental disabilities) w Stanach Zjedn.,
  z ktorymi pracuje od lat. Zanim go przedstawie,
  wolalbym innych recenzentow.

  Dr. Krzysztof Polakowski
  Rochester, NY, USA
  e-mail: polakowski@ aol.com