Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Alle biznes

(4)
Allegro to internetowa potęga, przez którą przechodzi jedna trzecia polskiego e-handlu. Obrosło też innymi serwisami, niekiedy bardzo pomysłowymi.
 • 2009-02-18 23:51 | legeart

  Re: Alle biznes

  Allegro to arogancki monopolista z bardzo słabym działem reklamacji,w którym zatrudnieni są ludzie nie znający regulaminu,który jest celowo tak obszerny i zagmatwany,że oni sami go nie rozumieją.Jeszcze trzy lata temu,w związku z oszukańczymi rozgrywkami wewnętrznymi spółka ta stała na skraju bankructwa.
  Allegro nie zależy na sprzedaży,ale na prowizji od wstawiania przedmiotów na aukcje.
  Powinien sie nimi zająć w końcu Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
  Proszę spojrzeć na kończące się aukcje,to zobaczycie,że sprzedaż można obliczyć w promilach,ale wysoką prowizję za wstawienie trzeba szybko zaplacić,bo już po miesiącu w ich imieniu zaczyna bezprawne działanie windykacyjne,w formie zastraszania, wynajęta firma windykacyjna.
 • 2009-02-22 17:59 | watchdog

  Bardzo trafne spotrzeżenia ,szczególnie te dotyczące kończących się aukcji !!! Nigdy nie sądziłam,że tak niewiele aukcji kończy się sprzedażą.
  Jak allegro.pl może tak bezkarnie kłamać i oszukiwać opinię publiczną?
  Co zaś się tyczy ebay.pl to trzeba zauważyć,że oni nie pobierali prowizji od wstawianych przedmiotów,dlatego było im trudniej,ale za to wyprmowali aukcje ebay w Europie i świecie oraz przetłumaczyli aukcje na język polski i chwała im za to.
  Gdybym miała porównać standardy sprzedaży to powiedziałabym,że allegro.pl to Bazar Różyckiego,a ebay.pl to Złote Tarasy.
 • 2011-02-28 17:18 | Bzyku

  Re:Alle biznes

  Prowizje na allegro dla zwykłych uzytkowników są za wysokie, nie opłaca się czasami wystawiac przedmiotu. eBay też na początku był za darmo, ale do czasy, dobrze, ze powstaja nowe serwisy, chociażby Sprzedajemy.pl, gdzie brak opłat, czy prowizji pozwala wystawić drobne rzeczy, książki na przykład i zarobić na tym.
 • 2011-08-21 23:01 | mjm

  allegro jest super

  ja uważam coś innego Allegro to świene miejsce do prowadzenia biznesu wystarczy kilka prostych zasad które zamieściłem na moim blogu