Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

A przy dziecku po niemiecku

(2)
2009-02-19 08:40 | Polityka.pl
  • 2009-02-19 08:40 | Artur

    Re: A przy dziecku po niemiecku

    Działa na mnie jak płachta na byka określenie: Gabriela Lesser, z wykształcenia historyczka. Naprawdę, dość mam psycholożek, stomatolożek, astronomek, historyczek, dermatolożek, filozofek, ortopedek itp. Po polsku, i o ileż dostojniej: Gabriela Lesser, z wykształcenia historyk. Gdy ktoś chwyta pióro, niech to robi dobrze. A przede wszystkim po polsku. Martyno Bunda, wracaj do szkoły.