Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zakładnicy koncernów farmaceutycznych

(3)
2009-02-19 13:07 | Polityka.pl
 • 2009-02-19 13:07 | Maciek Gliszczyński

  Re: Zakładnicy koncernów farmaceutycznych

  Najlepiej zabierać głos z pozycji obserwatora, lekceważyć zgrożenia.
  Ciekawe gdyby Pani Redaktor była bezpośrednio zagrożona (albo jej dzieci) zakażeniem np. prionami Croltzfelda Jackoba to równie ochoczo ogłaszałaby takie sądy w guncie rzeczy promujące producentów leków osoczopochodnych, gdyż Pani redaktor jest Zakłądnikiem tych ostanich. Ceny bezpieczniejszych leków, rekombinowanych spadają, a w zeszłym roku Państwo za pośrdnicwem MZ i ZPP dołaciło niepotrzebnie conajmniej 10 mln więcje do zakupów czynników osoczopochodnych w ramach profilaktyki dla dzieci chorych na hemofilie.
 • 2009-02-26 14:43 | do

  Re: Zakładnicy koncernów farmaceutycznych

  Tak wiec ta gazeta w roznych rozgrywkach siegnela dna.... Przekonam wszystkich moich znajomych zeby po nia nie siegali