Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Premier do posłów

(1)
Donald Tusk apelował do posłów, by w czasach kryzysu gospodarczego działać razem.
  • 2009-02-20 09:23 | BlackStar

    Re: Premier do posłów

    Nie znam się ani na ekonomii ani na polityce a obrady sejmu obejrzałem jednym okiem bo leżę chory ale słyszałem wystąpienie Tuska w którym mówił o uprzywilejowanej sytuacji Polski i nie wiem czy dobrze zrozumiałem, że naszym asem w rękawie w dobie kryzysu są środki unijne na inwestycje przez co nie potrzebujemy zwiększać dziury w budżecie? Rozumiem, że naszym "motorem napędzającym" (generującym przepływy pieniędzy, miejsca pracy i rozwój) w zamyśle Premiera nie mają być "pożyczone środki" a "środki celowe" z UE które mamy na co wydawać w związku z "zacofaniem" naszego kraju? Niech ktoś mnie oświeci?