Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Krótkowzroczność

(1)
Do ukraińskiego kryzysu, który z każdym dniem staje się coraz głębszy, solidarnie przykładają rękę prezydent Wiktor Juszczenko i premier Julia Tymoszenko
  • 2009-02-20 09:58 | Dalarna

    Re: Krótkowzroczność

    To są rezultaty triku medialnego który został medialnie górnolotnie nazwany pomarańczową rewolucją.Odniesiono w sferze psychologicznej zwycięstwo.Zmarginalizowano realnie mającego bardzo duże poparcie Wiktora Janukowycza.Ale realia są takie ,że Unia Europejska nie jest w stanie udźwignąć ciężaru jakim jest uniezależnienie gospodarcze i polityczne Ukrainy od Rosji.Taki proces musi trwać wiele lat i ewolucyjnie musi nastąpić wymiana elit .Bez zgody Wiktora Janukowycza na zmiany sytuacja na Ukrainie bedzie podążała w kierunku pogłębiania kryzysu.