Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kuszę, bo taką mam duszę

(2)
Masażyk, kawa i ekstra zabawa, czyli dzień z życia operatora erotycznej bramki SMS-owej.
  • 2009-02-20 11:32 | mimi

    Re: Kuszę, bo taką mam duszę

    co za cyniczny koleś,a te gadki typu"jestem przekonany","moim zdaniem" jeszcze bardziej uwidoczniaja ze koleszka sam próbuje sie jakos przed soba rozgrzeszyc z tego co robi!!!cynizm i brutalnosć moralna!!!a poza tym jest to żałosne ze bawią go problemy ludzi czy biednych czy nieatrakcyjnych-różnych po przejściach czesto,sam pewnie jest przekonany ze zycie potoczy sie mu jak z płatka.żenua
  • 2009-05-27 19:26 | Mania

    Moim zdaniem bawi go głupota. Jak naiwnym trzeba być, żeby uwierzyć, że za 5zł można kupić lek na samotność?!