Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Koniec szkoły Marcinkiewicza

(4)
2009-02-21 11:49 | Polityka.pl
 • 2009-02-21 11:49 | znajomy

  Kaziu, Kaziu, o czym szepczesz w alkowie?

  Kaziu, Kaziu, podstawili ci "tajemnicza" kochanke, a ty jej wszystko wyszeptales o naszym rzadze, o finansach, i trupie w szafie.... a ty gluptasku myslisz ze sie zakochales... i zainteresowales Goldman naszym krajem... faktycznie niezle zarobiliscie. Powiedz mi o czym moze doradzac byly premier? o ekonomii??
 • 2009-02-21 16:37 | Beatrix

  Pan Marcinkiewicz (podobnie jak i inni polscy politycy - "pozostalosci" po ultra-katolickim ZChN-ie...) nigdy nie byl ani zbytnio moralnym, ani zbytnio madrym politykiem!
 • 2009-02-21 22:10 | skoool

  To ostatnia niedziela?

  „Szkoła Liderów Politycznych“.

  Czy to źle, że studentów zawiódł histeryczny, prześladowany przez Niemców Jan Nelly Maria “tfu” Rockita?
  Czy dobrze, że uczył ich Radosław „Radek Horągiewka“ Sikorski (PIS, PO. Plattforma),
  zwolenniko-przeciwnik Talibanów, Polako-Anglik?
  Charyzmatyczny politycznie anemiczny Premier Buzek też szkołę zawiódł, jak wiele innych przedsięwzięć.
  "Szkoła Liderów Politycznych", dobre sobie.
  Jeśli się rozwinie, to na JM Rektora proponuję Pana Czumę, na Dziekana Katedry Politologii Prorodzinnej jego syna.
  Zajęcia z religioznawstwa, bo tego przecież zabraknąć nie powinno… Ojciec Dyrektor ?
  Jeśli chodzi o wykłady w temacie „ Polityczne Zero“, to tutaj „autorytetow“ nie powinno Panu Marcinkiewiczowi w gronie partyjnych kolegów i exkolegów zabraknąć.
  Dla zacnego założyciela szkoły proponuję wykłady w specjalnym temacie: „Wykorzystanie pozycji politycznego lidera w celu zdobycia kobiety“.

  Skoool

  Ps. W Berlinie a z tego co wiem w całych Niemczech, ba chyba nawet we Francji, Anglii, Belgii i wielu, wielu innych krajach takich szkół nie ma, pewnie nie potrzebują tam Liderow Politycznych. Europo drżyj, nadciągają "liderzy polityczni"!