Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Palec w atramencie

(1)
2009-02-24 15:46 | Rafał R
Pani M. Mughrabi popełniła dwie pomyłki: 1. w wyborach irackich zginęło ok. 8 kandydatów w porównaniu do ponad 200 z poprzednich wyborów.Proszę sprawdzić chociażby w The Economist 7-13 luty 2009. 2. niezrozumiały jest ciąg myślowy cyt."...insad-szyickich plemiennych rad wsparcia(...) Insad mają swoje biura w każdej dzielnicy i miasteczku, gdzie głównie piją herbatę i godzinami obserwują przechodniow.W przeciwieństwie do szyickich rad nie noszą broni" z cytatu nie wynika jasno czy insad to szyickie grupy czy nie, gdyż najpierw są nazwane szyickimi, a później zaprzeczone. Apeluję o więcej rzetelności>To jest Polityka czy...?