Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Euro nadal na cenzurowanym

(3)
Prezydent Lech Kaczyński rozpoczyna ofensywę ekonomiczną, ale swoich poglądów nie zmienia
 • 2009-02-24 17:45 | kostek

  Re: Euro nadal na cenzurowanym

  Czekamy ale formalne kryteria zostały spełnione dopiero ostatnio -chyba w połowie roku 2008. Tak więc żaden poprzedni rząd nie mógł przystąpić do ERM2. Wejście do Euro, pomijając ryzyko przebywania w"wężu" przez 2-3 lata w czasie kryzysu, stawia pytanie po jakim kursie? TO jest kluczowe pytanie zarówno ekonomiczne jak i polityczne. Wejście na obecnych warunkach jest kolejnym "skokiem" na oszczędności obywateli i funduszy emerytalnych. Wypada się więc ich/nas zapytać o zdanie.
 • 2009-02-24 21:07 | sprint

  Re: Euro nadal na cenzurowanym

  Najgorsze, gdy za gospodarke biora sie ci, ktorzy przeszli skrocony kurs ekonomii w Klarysewie badz przy doradcach ekonomicznych w palacu w ciagu kilunastu dni. Przypomina to troche studia dla sekretarzy KCPZPR na Woj. Uniwersyt. Marksizmu-Leninizmu. Jak mozna tak nagle przeistoczyc sie ze specjalisty od zwalczania ukladow w ekonomiste i twierdzic, ze wie sie wszystko lepiej. To pachnie arogancja i pogarda dla obywateli, ktorych ma sie za idiotow , skoro to kupia.
 • 2009-02-27 16:15 | POLONIA-SAWA

  Re: Euro nadal na cenzurowanym

  Niech go diabli wezma !
  /bez komentarza!/
  Salute