Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Marna pamięć Dorna

(5)
Według Dorna, Jarosław Marzec nie nadawał się na szefa CBŚ
 • 2009-02-25 13:28 | paweł

  Re: Marna pamięć Dorna

  Dorn to krętacz. Tuszował sprawę korupcji w szpitalu MSWiA w Olsztynie. Po nim przyszedł Kaczmarek i sprawa nie ujrzała światła dziennego.
 • 2009-02-25 21:03 | Włodek

  Nasi politycy mają bardzo dobre samopoczucie. Prawie wszyscy mają tyle dobrych chęci, tylko wszyscy dookoła przeszkadzają im w realizacji pomysłów. To mniej więcej tak jak z wypłatami dla odchodzących prezesów spółek. Odprawa ma być na tyle wysoka,żeby konkurencja nie zatrudniła go natychmiast. Już widać te kolejki po tych menadżerów szczególnie ze spółek skarbu państwa. Pozdrawiam
 • 2009-02-25 23:00 | Dworczak

  Policja, jak wiadomo, jest apolityczna. Dowodem na to są niebywale częste zmiany na stanowiskach kierowniczych tej instytucji, adekwatne do opcji politycznej, rozdającej karty. Kredytowe też.
 • 2009-03-01 18:08 | Włodek

  Re: Marna pamięć Dorna

  W 2006 roku poinformowałem ministra Dorna o oszustwie policjanta. Sprawa wylądowała w koszu.Napisałem o tym kilka tygodni temu na portalu tvn 24.Poprzedni wpis jest zapewne przypadkowy. W każdym razie nie jest mój.
 • 2009-03-03 10:27 | polis1

  Re: Marna pamięć Dorna

  Czy ktoś zastanowił się nad, nie tyle nieprawdziwością słów Dorna, co nad prawdziwym sensem tych słów ? Rzeczą pana ministra jest współudział w powołaniu Komendanta Głównego i powoływanie K-tów Wojewódzkich, a wszystkie pozostałe stanowiska to wewnętrzna sprawa komendantów Policji różnych szczebli i politykom nic do tego. To jeszcze raz potwierdza tezę, gdzie tkwią korzenie obecnej klasy politycznej - jest to szczególnie widoczne u tych, którzy najgłośniej złorzeczą na PRL.