Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Raczej dalej do euro

(5)
Okrągły stół u prezydenta ws. kryzysu: żadnej wspólnej strategii nie ma, bo być nie może
 • 2009-02-25 22:14 | danusia

  Re: Najpierw upaństwowić banki polskie

  Banki muszą być polskie , tak jak w Niemczech są niemieckie. Naprawę , trzeba rozpocząć od wprowadzenia zapisu w Konstytucji o dopuszczalnej wielkości kapitału obcego na polskim rynku. Wpadka na "Opcjach" nigdy by się nie zdarzyła gdyby banki były polskie . Pieniądz które przejęły banki byłby dalej w Polsce, a tylko zmienił własciciela na mądrzejszego. Czy politycy polscy są zainteresowani odczuciami Polaków , czy tylko słuchają sponsorów ?
 • 2009-02-26 16:11 | Artur

  Re: Raczej dalej do euro

  Biorę udział w wyborach i wybieram partę rządzącą po to, by wzięła odpowiedzialność za kraj i podejmowała odważne decyzje dla dobra nas wszystkich. Nie będę brał udziału w referendum nad datą przystąpienia Polski do waluty EURO, ponieważ się na tym nie znam. Jestem tylko inżynierem. Rząd jest od podejmowania tych decyzji i ponosi z tego tytułu pełną odpowiedzialność. Prezydent nie ma tu nic do gadania. Być może w PiS znają się na tych zagadnieniach przedszkolanki - np. Elżbieta Jakubiak oraz pielęgniarki - np. Jolanta Szczypińska. Bracia nie znają się na tym, ani na niczym innym, co udowodnili. Nie umieją nawet przeciąć wstęgi nożyczkami, bo nie wiedzą, że aby nożyczki cięły, trzeba je docisnąć ostrzami do siebie. Takie niedouczone nieudaczniki i flejtuchy na piedestałach.
 • 2009-02-27 20:07 | vdm

  Re: Raczej dalej do euro

  Tusk sam sie niszczy politycznie. PO powinna natychmist odwolac sie to Trybunalu Konstytucyjnego i uregulowac kompetencje prezydenta. Koczynski to szkodnik. Tuska obowiazkiem jest obrona narodu przed szkodnikami.
  W kraju jest burdel polityczny - to jest przyczyna kryzysu.
 • 2009-02-28 10:40 | senior

  Dyskusje z PIS - em nie mają sensu bo to są de facto eurofobi, którzy nie chcą ścisłej integracji z UE. Platforma wygrala wybory ale nie może rządzi bo kluczowe posady są obsadzone przez ludzi PIS - u.
  Na Tusku zawiodlem się - jest on mało energiczny i boi się Kaczorow. Platforma ma obecnie bardzo dobre notowania - trzeba to więc wykorzystać i zorganizować przedterminowe wybory parlamentarne.
 • 2009-03-02 14:07 | Cezar

  Re: Raczej dalej do euro

  Umowy z PIS zawsze kończą się źle, nawet jak JK odmienił się i jest jak zawsze " samym dobrem" pod rękę z bratem. dziwne że Tusk tego nie pamięta.