Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Studenci werbują

(2)
Niebawem do liceów ruszą studenci jednej z warszawskich prywatnych szkół wyższych, by werbować kandydatów na studia. Dostaną 140 zł prowizji za każdego pozyskanego maturzystę
 • 2009-02-27 12:57 | Mateo

  Re: Studenci werbują

  Świetne inicjatywy. Mam nadzieję, że na innych uczelniach studenci będą mieli podobne możliwości. Gdzie można o tym więcej poczytać lub czegoś się dowiedzieć?
 • 2009-03-04 15:30 | Karol P.

  Re: Studenci werbują

  Rozumiem, że uczelnie muszą walczyć o każdego studenta - bo konkurencja nie śpi. Jednak nie uważam, że to jest dobry pomysł.
  Podobne zastosowania ma Cosinus. Uczeń dostaje 100 zł za każdego przyprowadzonego nowego; 100 zł jak zapisze się na dwa kierunki.
  Już wiadomo, że uczelnie nie tak łatwo będą pozbywać się studentów - bo kto będzie studiował?