Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fighter na poligonie

(2)
Ponoć broń i mundur ma we krwi. Od czasu do czasu lubi sobie postrzelać na poligonie. Teraz sam znalazł się w ogniu. Pytań dziennikarzy. Kim jest nowa twarz rządu?
 • 2009-02-28 17:59 | Danusia

  Re: niech on się wgryzie w te spekulacyjne Opcje...

  To "sojusznicy" z NATO , a dokładniej ich banki , spekulacyjnym chwytem wyciagną z Polski miliardy euro. Jeżeli taka ma być ta "kooperacja" unijna to trzeba upaństwowić banki , a wtedy spekulant będzie własny i pieniądze nie uciekną z Polski do spekulantów obcych.
  Nie wierzę w "fightera" w liberalnym rządzie.
  Platforma ma białą flagę jako sztandar partyjny, tak to do tej pory wygląda.
  Polska zapłaci miliardy własnym "sojusznikom" -spekulantom, a potem żołnierze polscy będą umierać tysiąc mil od ojczyzny walcząc w obronie spekulacyjnych banków.
 • 2009-03-03 15:51 | Ben Eleazar

  Re: Fighter na poligonie

  Przeczytałem laurkę brzmiącą jak mowa pogrzebowa,ale w trybie czasowym obecnym.A już po kilku wypowiedziach widac iż jest to manipulator faktami,trochę delikatniejszy Niesiołowski,osobiście stwierdzam iż znajmośc szwindli ludzi z PO nie przeszkadza mu bezczelnie udawac,że nic sie nie dzieje.Gdu dziennikarze wgłębią się w rezygnację z koordynatora służb zobacza,że katar nie był przyczyną rezygnacji.W wiekszości społeczeństwa istnienie i działanie CBA,oraz rozwiazanie WSI jest przyjmowane pozytywnie.Fighter do walki z fighterami ze skorumpowanymi draniami i V władzą służb specjalnych.
  Dzisiaj (3 marzec) konferencję prasowa prowadzili p.p.Chlebowski i Karpiniuk.Czy oficjalny rzecznik prasowy rządu już przestał nim byc?