Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zjawy na jawie

(1)
Byłe betanki, wyrzucone z klasztoru w Kazimierzu Dolnym, znowu mieszkają razem. W Płonce Kościelnej na Podlasiu, za cichą zgodą biskupa łomżyńskiego, oczekują na Wiosnę Kościoła.
 • 2009-03-05 15:31 | ~Wiedźmin~

  Re: Zjawy na jawie

  Czy Wiecie że To wszystko g. warte, te sekty i naiwne, fałszywe wiary naszego gatunku?
  Jako Nieświadomy a Samo rozwojowy.. czyli opierający się na GŁÓWNIE Wyobraźni gatu
  nek zwierzoludzia, jesteśmy ślepi i głusi na Sygnały WYMIARU Niematerialnego a SYSTEMU Nadrzędnego nad Materialnością Odtworzoną jako MODELE.
  Z tego to powodu wyrastały w tradycji seksty i wierzenia, udające jedynie że są 'prawdziwe'
  i wiedzą...
  Bezsens wiary stworzył RZĄDY PANA... , jednej SIŁY z Dualizmu sterowania ideowego, dla idiotów, naiwnych i barbarzyńców myślenia , które powinno dążyć do wytyczonych torów ROZWOJU Umysłu z POMOCĄ ZWIERZCHNIĄ Ideowego promotora Ewolucji ubogiej wartości narzędzia, pozbawionego w standardzie (wstępna forma uczenia się i PRÓBY myślenia ) PODSTAW UNIWERSALNYCH... a nie tworzenia własnych dyrdymał "iluminacji' najniższego statusu Myślących we Wszechświecie.

  ..dowodem na Idiotyzm naszego społeczeństwa na Ziemi jest śmierć, jako Brak umysłowej
  świadomości tego co WAŻNE I PRAWDZIWE powinno w nas dominować w naszych dążeniach POZNANIA SENSU MYŚLENIA.

  Co więc robią te "panie" i po co tyle rabanu, kiedy jako samice zwierzoludzia powinny "tworzyć święte życie", zgodnie z teorią kościoła i fałszywej idei wiary jaka wyznają, przyczyniając się wydatnie do przeludnienia naszego Udostępnionego nam na PRÓBĘ globu?