Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kłopoty jak w banku

(1)
Ryzyko, że zachodnie banki wycofają się z Europy Środkowej, jest znikome. Rośnie za to obawa, że udzielane w naszym regionie kredyty walutowe staną się dla nich kamieniem u szyi.
  • 2009-03-03 01:40 | Adalbert

    Re: to banki i bankierzy nakręcili ten kryzys.

    Europa była w miarę powściągliwa, ale niektórzy globalni spekulanci rozpętali wyścig w generowaniu wirtualnego pieniądza. To sie musiało kiedyś wydać i o tym wiedzieli "fachowcy" , ale fachowiec bankowy to kopia fachowca ze skeczu kabaretowego Kobuszewskiego. Majster , czyli właściciel prowadzi grę , a reszta kibicuje i potakuje.
    Banki obce , to przeżytek , narody są traktowane przez bankierów , jak fellachowie w czasach faraonów. Kto będzie miał odwagę to zmienić ? Z pewnością nie liberalny rząd Platformy z PSL w roli dekoracji.