Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Idealnie przewidywalny bunt

(1)
Momentami nieznośnie dydaktyczny
  • 2009-03-04 09:51 | bjr

    Re: Idealnie przewidywalny bunt

    W zasadzie się zgadzam, nie do końca wiadomo: co we współczesnej Polsce ta sztuka ma nam pokazać? Chyba nie ma się co doszukiwać - po prostu echa, które, znając narodową mentalność, będą powracać u nas zawsze. Pewien znany producent po premierze nowego filmu o holocauście stwierdził, że obrazy o tej tematyce, z uwagi na charakter ludzkiej natury, powstawać nie powinny, bo nieroztropnie jest przypominać ludziom, że istnieje taka możliwość... Nie podzielam, aczkolwiek coś w tym jest.
    Poza tym: gra bardzo nierówna - Sapryk i Schejbal a np. siostra Ratched (nazwiska aktorki nawet nie pamiętam) czy Krukówna... Formalnie bardzo poprawnie, mimo wszystko zachęcam.