Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

ambasador izraela przeciwko dojce nastolatkow w szkole

(1)
2009-03-06 21:23 | mainowski
w dniu dzisiejszym w szkole gimnazjalnej w Będzinie odbyła się wystawa o Rutce Laskier młodej polskiej Żydówce, z Będzinskiego getta która w ostatnim roku życia prowadziła pamiętnik, wydany dopiero 60 lat po Holocauście.
Na uroczystość przyjechał między innymi ambasador Izraela ,przedstawiciel gminy żydowskiej w Katowicach ,prezydent miasta Będzin Radosław Baran .
Uroczystość przebiegała bez problemowo i w miłej atmosferze .Pod koniec Wystawy dwóch nastoletnich chłopaków weszło na salę wykrzykując hasło "Wolna Palestyna"w tym momencie jeden z obecnych gości zaczął za nimi biec kiedy oni zbiegali .
chłopcy zostali zatrzymani tłumacząc : "nie zrobiliśmy tego dla żartów ,lecz to nasz nieszkodliwy pogląd który chcieliśmy wyrazić po przez wolność słowa" .
jeden z nich jest pól egipcjaninem który prawdopodobnie popiera Polska skrajna prawicę .Teraz jednemu z chłopców grozi sprawa sądowa o napaść na urzędnika państwowego