Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zasady gry

(3)
Gry komputerowe są w Polsce wciąż traktowane jako ciekawostka, infantylna zabawa nastolatków, margines popkultury. A to błąd. Dziś na świecie to najdynamiczniej rozwijająca się gałąź rozrywkowego biznesu.
 • 2009-03-07 00:50 | pxl666

  Re: Zasady gry

  piszacy ten tekst lekko przesadza...prosze popatrzec na oferty pracy na 3d.pl lub max3d.pl...dla devow nie ma ich tak wiele jak dla wizualizatorow (architektura) a i wymagania sa czesto smieszne jak na poziom polskich produkcji...nie jestem wielbicielem sapkowskiego wiec nie oceniam wiedzmina od tej strony, ale graficznie, fabularnie i "gameplayowo" to straszna lipa i gra dla dzieci, wiec wg mnie nie ma sie czym podniecac...wiekszosc studiow i freelancerow pracuje na zachod na zasadach outsorcingu i dla tego w pl nic ciekawego nie powstaje...a takie projekty jak warhound stoja w miejscu i czekaja...
 • 2009-03-07 18:59 | ostry

  Wiedźmin zanlazl sie w setce najlepiej sprzedajacych sie gier:

  http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_PC_video_games

  Cześć!
 • 2009-03-14 16:24 | exquip

  Re: Zasady gry

  Po pierwsze tak: gry komputerowe to nie gry video
  po drugie: Halo 3 zarobił 300 mln w tydzień, a weekend otwarcia (sprzedaż rozpoczęła się we wtorek