Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Karty w tas

(1)
Kryzys i wybory. Wydawałoby się, przekleństwo dla rządzących, raj dla opozycji. Na razie jednak nadchodzące eurowybory są kłopotem obydwu stron.
 • 2009-03-09 22:54 | Adalbert

  Re: Ziobro zniknie , a Czuma zostanie ?

  "Ziobro jako symbol upartyjnienia wymiaru sprawiedliwości" - jak pani pokreśla w swym artykule. To czego Czuma jest symbolem ?
  Może symbolem arogancji premiera ?
  A może symbolem kompetencji i czystego sumienia ?
  Media zamiotły sprawę pod dywan.
  Czy Polityka nie czuje dyskomfortu zapominając o tej sprawie.
  Ale o Ziobrze jednak się nie zapomina ?