Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prosba - czy ktoś pomoże uratować te konie?

(1)
2009-03-10 22:51 | ekele
Witam serdecznie,
piszę z nadzieją, żę może ktoś zechce pomóc wykupić te dwie klacze? Fundacja Centaurus nie ma wystarczających środków. Czasu jest coraz mniej - tylko do końca tygodnia.
Nie jestem w żaden sposób związana z Fundacją, po prostu żal mi tych koni

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Centaurusa:
http://www.centaurus.org.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=87&Itemid=218

Zgóry dziękuję za jakąkolwiek pomoc. Liczą się nawet drobne datki.